לדף הבית

שאלות נפוצות

צביקה סולמני שאל:
איך אני יכול לפרסם את העסק שלי אצלכם
מי זמין - כל בעלי המקצוע באפליקציה אחת mizamin ענתה:"M" icon36
שלום צביקה. תודה על הפניה. מי זמין היא לא אינדקס ואינה חברת פרסום. מי זמין היא מערכת אשר מאפשר ללקוחות שלה לקבל שרות מעולה במחיר הוגן על בסיס זמינות. מי זמין תעלה לאוויר בקרוב עם מספר קטגוריות בהן הזמינות היא גורם חשוב. אתה מוזמן ללחוץ על הכפתור "הצטרף אלינו" בדף ולמלא פרטים. תודה!

Vered Meyuhas כתבה:
תוסיפו לסטטוס זמין באיזו עיר...
מי זמין - כל בעלי המקצוע באפליקציה אחת mizamin כתבה:"M" icon36
שלום ורד. הזמינות נקבעת על פי העיר של מבקש השרות והשרות המבוקש. כל הנתונים נכנסים למכרז בזמן אמת ואת מקבלת כתשובה שעת הגעה מדוייקת!

Nisco Hen שאל :
-ע״פ אילו קריטריונים נקבעים המחירים ??
מי זמין - כל בעלי המקצוע באפליקציה אחת mizamin ענתה :"M" icon36
-שלום חן ותודה על השאלה. למי זמין יש מחירון מקסימלי אחיד לכל בעלי המקצוע באותו התחום. המחירון ידוע ללקוח לפני ההזמנה של בעל המקצוע. המחירון נקבע על פי המצב בשוק על ידי עובד של מי זמין, בעל מקצוע ומפקח עם מעל 30 שנות ניסיון. המחירון הוגן עבור שני הצדדים. תודה.

חיים נחשון שאל:
- מה זה אומר אמנת השרות.. איך אתם קובעים מי מיקצועי ומי לא.
מי זמין - כל בעלי המקצוע באפליקציה אחת mizamin ענתה"M" icon36
- שלום חיים ותודה על השאלה. אמנת השרות היא מסמך ובו אוסף של כללים על התנהגות נאותה בבית הלקוח. האמנה תפורסם בדף בימים הקרובים.
לגבי מקצוענות בעלי המקצוע של מי זמין, למי זמין יש מפקח מטעמה, אדם עם מעל 30 שנות ניסיון כבעל מקצוע ומפקח בניה. המפקח של מי זמין בודק את בעלי המקצוע לפני הצטרפותם ואחרי. מי זמין מבצעת שיחות משוב עם לקוחות עבר של בעלי המקצוע. כל מי שמזמין בעל מקצוע דרך מי זמין יכול למלא משוב על בעל המקצוע ובכך לעזור לחבריו ולמי זמין לדעת את מי להזמין. תודה!

דודו אלימלך כותב:
* ממש לא נכון אתם לא מפרסמים כל בעל מקצוע וחבל
תשובת מי זמין - כל בעלי המקצוע באפליקציה אחת "M" icon36mizamin לגבי מקצוענות בעלי המקצוע של מי זמין, למי זמין יש מפקח מטעמה, אדם עם מעל 30 שנות ניסיון כבעל מקצוע ומפקח בניה. המפקח של מי זמין בודק את בעלי המקצוע לפני הצטרפותם ואחרי. מי זמין מבצעת שיחות משוב עם לקוחות עבר של בעלי המקצוע. כל מי שמזמין בעל מקצוע דרך מי זמין יכול למלא משוב על בעל המקצוע ובכך לעזור לחבריו ולמי זמין לדעת את מי להזמין. תודה!
* שלום דודו, אתה צודק! אנחנו לא מפרסמים בעלי מקצוע לא אמינים או לא מקצועיים מספיק. אנחנו לא מפרסמים בעלי מקצוע שלא מוכנים לחתום על אמנת השרות או לא מוכנים למחירון מי זמין ועוד.
כמו כן מי זמין היא חברה חדשה. מי זמין עולים לאוויר בשלב ראשון עם מספר תחומים מצומצם. ככל שיעבור הזמן נוסיף עוד ועוד תחומים. תודה.